KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12144173

nr 1214 4173

Blandteknik

E Johansson, man och kvinna, signerad. Pannå, 32x40 cm

Utrop:

500 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 20:47:33